Dla kogo przeznaczony jest program Mali Herosi?

Program przeznaczony jest dla rodziców uzdolnionych dzieci w każdym wieku. Akcja Mali Herosi ma na celu wsparcie dzieci w drodze do spełnienie swoich marzeń. Chcemy sprawić, aby bariera finansowa nie była przeszkodą uniemożliwiającą rozwój pasji. Do programu zapraszamy przede wszystkim dzieci w wieku od 2 do 18 lat, a więc przedszkolaków, uczniów podstawówek i szkół średnich bez względu na rodzaj talentu. Do programu mogą dołączyć dzieci trenujące dowolną dyscyplinę sportową, jak również maluchy uzdolnione pod względem artystycznym i naukowym. Wszystko po to, aby przybliżyć ich do realizacji marzeń!

Kim są Mali Herosi?

Mali Herosi to dzieciaki z wielką pasją. Często zdarza się, że niestety nie mogą realizować swoich marzeń ze względu na wysokie koszty lub brak możliwości finansowych rodziców na inwestowanie w talent dziecka.

Dlatego ruszamy z naszą akcją!

Od teraz każde dziecko może zostać Małym Herosem. Wystarczy zarejestrować się na naszej platformie i wyznaczyć cel, na jaki chce się przeznaczyć pozyskane środki.

Jak dołączyć do Małych Herosów?

Twoje dziecko jest zafascynowane jakąś dyscypliną sportu? Chciałoby uczęszczać na treningi lub potrzebuje niezbędnego sprzętu? A może ma talent do malarstwa lub jest uzdolnione muzycznie? Może chciałoby zostać naukowcem albo ma inne zainteresowania?

Dołącz do nas i pozyskuj 1% podatku na rozwój swojego dziecka. Razem pomóżmy mu spełniać marzenia i rozwijać talent.