Na co można zbierać pieniądze?

Środki finansowe pozyskane za pośrednictwem naszej platformy pochodzą z 1% podatku oraz organizowanych zbiórek przez Małych Herosów. Pieniądze należy wydać zgodnie z założonym celem, a może nim być sfinansowanie zajęć dodatkowych dla dzieci, zakup niezbędnego sprzętu, opłacenie turnusu lub wyjazdu na zawody i konkursy i wiele innych.

Twoje dziecko może zostać Małym Herosem i wydawać pozyskane środki na piłki, instrumenty, strój sportowy, obozy treningowe, ochraniacze, aparat fotograficzny- cokolwiek, co jest bezpośrednio związane z realizacją pasji.

Jak zbierać środki w programie?

Środki finansowe na rozwój Twojego dziecka możesz pozyskać na 2 sposoby. Pierwszym z nich jest zbiórka 1% podatku. Otrzymasz od nas swój własny cel szczegółowy, dzięki któremy Ty, Twoja rodzina, znajomi będą mogli przekazać swój 1% podatku na rozwój pasji Twojego dziecka. Ponadto po wypełnieniu profilu Małego Herosa będziesz mógł otrzymywać darowizny od sympatyków, kibiców, internautów, którzy będą chcieli wesprzeć rozwój Twojego dziecka. Aby rozpocząć zbiórkę dla własnego dziecka, przejdź do formularza rejestracji w programie (przycisk poniżej) i załóż konto.